O nas


Spółka Jased należy do grupy ATH, która specjalizuje się w handlu i transporcie żywych zwierząt. Spółka powstała w czerwcu 2019r, żeby świadczyć usługi mycia pojazdów i naczep do przewozu zwierząt różnego rodzaju. Dodatkowo we wrześniu wprowadzono usługi mycia plandek, chłodni, pojazdów rolniczych, autobusów, busów i wywrotek. Działamy krótko, ale mamy już na swoim koncie wiele umytych pojazdów Myjnia jest w pełni nowoczesnym przedsiębiorstwem, nastawionym na uniwersalność usług i profesjonalizm.
Staramy się zarządzać usługami tak, żeby nikt u nas nie stał w kolejce, ale bardzo się cieszymy jak kierowcy chcą zostać u nas na PAUZIE! Do tego celu przygotowaliśmy dla naszych klientów w pełni wyposażone pomieszczenie socjalne – w kuchenkę mikrofalową, kuchenkę elektryczną, lodówkę, garnki, naczynia i sztućce. Do użytku udostępniamy również 2 prysznice i 2 toalety, wszystko to oczywiście w cenie usług mycia. W myjni JASED możesz skorzystać z dwóch dostępnych opcji mycia: mycie ręczne oraz automatyczne. Na myjni ręcznej auta do przewozu żywca obsługiwane są przez klienta, natomiast pozostałe auta zostają powierzone w ręce wykwalifikowanej osoby , która dba o każdy szczegół.
Dodatkowo, nasi klienci mogą skorzystać z takich usług jak kwasowanie czy dezynfekcja. Podczas ich wykonywania klienci mogą miło spędzić czas w wygodnej poczekalni z dostępem do TV, a także napić się pysznej, gorącej kawy.


Czynne otwarte 24/6 24/6
Rozliczenia możiwość płatności kartami Możliwość płacenia kartami
Lokalizacja lokalizacja 5km od autostrady 5 km od autostrady A2

Galeria


automatyka mycie tira
biuro jased
front budynku
goraca kawa jased
mycie tir
mycie zywcowki
strefa wypoczynku
szczotki